Menga?

Amra812

Postovani,
Ovako, trebam dobit mengu kroz tj dana.
Jucer dok sam isla na wc vidim na dnevnom ulosku jao kap koja je kanula i vec osusena krvlju. Obrisem se rozo-crveno ajde reko sigurno menga dosla. Nakon par sati opet odem na wc obrisem se ono krv pravo. Tek nakojtoga krenula pomalo. Poslije kad bi se brisala jedva nesto. Od sinoc nekkako smedji iscjedak a evo danas nista. Obrisem se, cisto. Da napimenem da nisam imala odnosa od 7mj. U 7 mj je bio zasticen i nakon 7mj dobijala sam redovno sve do evo sad jer mi je cudno. Lijepi pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko od 7. mjeseca niste imali odnos, a menstruacije su dolazile ne radi se o trudnoći. Moguće da se radi o zakašnjeloj ovulaciji i posljedičnom krvarenju, ili slabijoj funkciji žutog tijela zbog čega pomalo krvarite. Terapija nije neophodna.

Amra812

To znaci da ce doci ovih dana menga? Pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Prema onome što ste naveli trebala bi doći.