Menstruacija

Marloony

Postovanje menstruacija mi kasni vec 20 dana a nemam simptome trudnoce vec sam bila trudna i u prvoj trudnoci sam brzo imala simptome nakon 15 dana a sad nista jel moze bit neli drugi razlog kasnjenja menstruacije? Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vi kao i ostali koji pitate neprestano o uzrocima izostanka menstruaciju, prije nego postavite ovakvo pitanje, pročitajte prijašnje postove koji govore o tome.
Ako ste spolno aktivna prvo napravite test na trudnoću.