Menstruacija

Mateja 2210

Dobar dan trebala bi savjet... dobila sam 1.5.menstruaciju i taje vec devet dana sa obilnim krvarenjem i bolovima... moja ginekologica mi kaze da je to zbog policisticnih jajnika i propisala mi dufaston tablete koje moram pit 10 dana... al meni se cini da od njih jos gore krvarim nego prije... molim pomoc

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko je krvarenje obilno i ne staje na Duphaston trebalo bi probati s nekim od kontraceptiva jer sadrže i estrogenu komponentu.