Menstruacija 1 dan?

tina1983

Postovani,pijem duphaston tablete preko godinu dana,ovaj mjesec mi je dosla 16 dana nakon zadnje tablete,tocno jucer,sa bolovima kao i inace,medjutim malo je nesto iscurilo sa vise smedjeg iscjetka nego krvi i stalo totalno,koje je vase misljenje?Inace imam 3,4 dana...hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom to nije menstruacija. AKo ste spolno aktivna, napravite test na trudnoću.

tina1983

I da se nadovezem,trudna nisam...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

tina1983

Molim za odgovor,na duphastonima sam duze vrijeme,menstruaciju dobijem 3 dan nakon zadnje tablete i traje 3,4 dana ali u zadnjih par mjeseci ju dobijem nakon duzeg vremena i pojavi se nakratko,dan do dva jedva da potrosim 2 uloska a sve boli kao inace,da li je to normalno?Hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.

majamaja9

Postovani imam redovne cikluse sa male oscilacije sto je i normalno.Menstr imam obilnije prviih dan-dva,posle naravno manje....e sad interesuje me zasto kad namali oko 3,4 dan pojavlja se nekad kao gusta krv zadebeljena znaci kad je menstr pri kraju ili je to normalno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno no sugeriram ipak UZV pregled sredinom ciklusa da se isključe polipi, miomi i sl.