menstruacija 2x mjesecno

garagara

Postovani, molim vas za kratku pomoc..naime u decembru sam rodila bebu poslije poroda koristim kontraceptive, ali mi se vec unazad 4 mjeseca unazad javlja menstruacija dva puta mjesecno po 7 dana..krvarnje nije obilno niti imam kakve bolove..krv je nekad sluzava i tamna..nekad je i u ugruscima.zadnji mjesec imam vise od 10 dana..ne osjecam nikakvu mucninu niti vrtoglavicu..ginekolog mi je pored svega zakazao pregled tek u augustu..ali za par dana idem na godisnji i mogu posjetiti i drugog ginekologa ako imam razloga za brigu..zaboravih napomenuti da sam tokom mjeseci pila kontraceptive ali sam ih preskakala i onda kada dobijem po drugi put u mjesecu izuzev ovog zadnjeg mjeseca kada sam ih ispila do kraja..unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenja su od nepravilnog uzimanja pilula. Stoga bolje ne uzimajte pilule jer to nije za vas ako ih ne možete uzimati redovito.