Menstruacija i hormoni

www

Poštovani,

imam 34 g. uredan porod, papa test i uzv prije godinu dana uredni.

Zbog bolnih i krvavih ovulacija doktorica mi je propisala Duphaston 15. dan ciklusa 10 dana. Dvije na dan.

Ja sam menstruaciju imala 24.9. Duphaston sam počela piti 7.10. Pila sam dva dana i otišli smo na godišnji i zaboravila sam ga ponjeti. Danas sam došla i vidjela blago krvarenje. Je li moguće da zbog prestanka pijenja lijeka sam prokrvarila, da li je to menstracija jer mi je danas 19.dan ciklusa? Da li Duphaston tako djeluje, čim prestaneš nastupi krvarenje?

Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je, od lijeka je. Nastavite dalje s Duphastonom i ovaj ciklus do kraja.