Neiskusna. Pomoć!

Zabrinutax10

Decko mi je dosao u posjet za vikend i imali smo odnos tri dana za redom, dva puta svaku vecer. Svaki put je svrsio u meni ali odmah izvadio i isao provjeriti ako je sta puklo, i nije. Ali to su mi bili plodni dani, i danas mi je najplodniji dan i imali smo odnos sinoc jednom i danas popodne i svrsio je opet ali takodjer je isao provjeriti je li sve s kondomom i bilo je. Postoji li ikakva mogucnost da je nesto poslo po zlu? Nikad me u zivotu ne bole sise a sada me bole na jaci dodir i osjecam se cudno... Zelim samo znat da trudnoca nikako nije moguca da mogu na miru biti i docekat menstruaciju iducu za 2tjedna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je kondom nakon odnosa uvijek bio cijeli, neće doći do trudnoće.