mentruacija nakon kiretaže - 2 u kratkom peridou

AmraAA

Poštovani,
Molim Vas samo da me malo ohrabrite , ako mozete. Imala sam kiretazu 29.03.16. u 4sedmici trudnoce, kako DR kaze, plod nije ozivio niti se razvio, ja sam trebala biti u 7oj sedmici trudnoće, ali plod je bio u 4toj. i uredno sam dobila 28.04.16,nije bilo nesto obilno, samo nako kao da hoce-neće. Medjutim, 14.05.16. sam opet dobila, i ide obilno, jer kod mene su takve menstoacije, obilne.
Ja ću zvati svog DR - ali dok mi ne prodje ... čisto da vas pitam za Vaše mišnjenje.
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati što je uzrok tog krvarenja. Svakako je nakon takvog zahvata moguć takav nastup menstruacije.

AmraAA

hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.