Propuštena prva pilula Lindynette 20

pogreška

Poštovani,
vjerojatno postoji već ovakvo pitanje na forumu, ali pošto mislim popiti tabletu za dan poslje potreban mi je hitan odgovor.
Uglavnom, pijem Lindynette 20 već 3 ipo godine, i desilo mi se da sam nakon sedmodnevne pauze zaboravila popiti prvu tabletu iz nove kutije, popila sam je u subotu navečer umjesto u petak. Problem je u tome što sam ja u nedjelju imala nezaštićeni spolni odnos, a tek danas u ponedjeljak kad sam dobila smeđi iscjedak sam skužila da sam krivo počela piti tablete. Zanima me da li je moguće da dođe do trudnoće i da li mi je potrebna hitna kontracepcija.
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće i ne treba pilula za dan poslije.