Miom

Kkaja

Poštovani,
Pozdrav, imama 35 godina nisam nikad rodila, nalaz je glasio Uterus inhomogene građe i veličine 5,1*3,6cm sa endometrijem 6mm.U miometriju na fundusu hipoehogeni čvor veličine 3,5*2,8cm(miom).desni ovarij urednog izgleda građe i veličine 3,6*2,6cm lijevi ovarij urednog izgleda građe i veličine 2,4*1,7 cm.Slobodne tekućine u C.douglasi nema.. Uterus u AVF_U normalno velik,tvrd gibljiv bezbolan.Adnexa slobodna. pokusavam ostati trudna oko godinu dana ,da li smeta zacecu ?Trebam li ga ukloniti? Unaprijed hvala na odgovoru.Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Navedena lokacija mioma nema utjecaj na zatrudnjivanje. Nije u tome problem što ne ostajete trudna.
Obrađujte se dalje.