Miris mokraće nakon spolnog odnosa

bozica_minerva

Poštovani,
prije tjedan dana sam imala spolni odnos nakon dužeg vremena, uz korištenje kondoma.
Dva dana nakon sam primijetila intenzivan i neugodan miris mokraće.
Ne moram često na wc, nemam iscjedak, ništa me ne svrbi i ne pecka na spolovilu već samo osjećam peckanje unutar rodnice.
Imam li upalu mokraćnog mjehura ili je riječ o nekoj vrsti alergije na kondom?
Trebam li možda uzeti canesten vaginalete?
Napominjem da sam prije mjesec dana počela piti Yaz pa ne znam je li to povezano.
Hvala unaprijed na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, savjetujem preparate metronidazola lokalno u rodnicu.