bol u donjem dijelu trbuha

smilealways11

poštovani!
nakon seksualnog odnosa,boli me donji dio trbuha(u sredini),to traje nekih 2 dana,možda i kraće i gotovo..2 dana prije odnosa,svako toliko sam primjetila kao da mi "mjehur malo ispusta",ali toga je bilo vrlo malo,nije ni smetalo..To sa mjehurom mi se dogodilo samo sada pred par dana,nikada prije,pa me zanima sto mislite sto je krivo toj boli..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, bol po sredini uz pojačan nagon za mokrenjem, te disurična bol karakteristični su za upalu mjehura.
Moja savjet Vam je da učinite urin sa sedimentom te urinokulturu i antibiogram urina.
nakon toga će vjerovatno trebati antibiotska terapija.

mirta22

Poštovani,
već para dana me boli donji dio trbuha(na sredini) onako kao kad trebam dobiti menstruaciju..pijem yaz već godinu dana,do sada je sve bilo ok,nalaz krvi uredan. Na zadnjem papa testu mi je ginekolog rekao da imam neke promjene u stanicama maternice i da je uzrok tome najvjerojatnije neuravnotežena prehana,oslabljen imunitet,stres i da ponovim papa test za 3mj..znači nije rekao da je nešto hitno i alarmantno..ali mene sad brine ta bol,koja nije prejaka ali tu je skoro stalno..što bi moglo biti uzrok tome i što da poduzmem u vezi toga?
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, teško ovako možemo dokučiti o čemu se radi.
Naime moglo bi se raditi o upali mjehura, upali u ginekološkom sustavu, cisti, endometriozi, probavnim smetnjama itd.
Savjetujem pregled i uzv.

mirta22

U redu, hvala Vam puno! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.