Moguca trudnoca

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Sigurno se ne radi o trudnoći.

Mima_90

Postovani,imam redovne cikluse koji idu od 29-32 dana. Imala sam nezasticena dva odnosa u roku od dva-tri sata,nije bilo ejakulacije unutra,partner je oba puta svrsio van.
Odnosi su bili 10 na 11 dan ciklusa,s tim da mi je 6ti dan tek potpuno mjesecnica bila prestala. Po mom kalendaru ovulacije koji pratim,bili su mi neplodni dani. Da li ima potrebe da pijem pilulu za dan poslije posto je bilo ponovljenih odnosa? Inace koristimo kao zastitu kondom ali desilo se da smo bili nepazljivi no inace...

Ivo Balenović, dr. med.

Potovana, prema navedenom teško da je moglo doći do trudnoće. Ukoliko želite odbaciti i teoretsku mogućnost oplodnje uzmite tabletu za dan poslije.