moguca trudnoca

MALAMALA

Zadnji dan ciklusa mii je bio 6 mart, i tada sam imala nezasticen odnos. Da li je moguce da se radi o trudnoci, mislim da su to neplodni dani?

natana94

Poštovani,
Men. mi je bila 31.12. pa 28.1. Uvečer 23.2. imala sam nezaštićen odnos,kratko je trajao, kada mi je rekao da nema zaštite prestali smo(po tome bi rekla da nije još svršio, neznam). Za 3 dana dobila sam men. koja je trajala 4-5 dana,no slabiju nego inaće. Već unazad tjedan-dva osjećala sam bolove u jajnicima,zdjelici, donjem djelu trbuha i leđima, 2 dana su me boljele grudi, bolovi u trbuhu sada su prestali no on je i dalje napuhnut, tvrđi,veći.pod stresom sam svaki dan, samo o tome razmišljam jer sam čitala da su to znaci trudnoće. zanima me vaše osobo mišljenje da li je moguća trudnoća?
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malamala ne radi se o trudnoći ako su vam ciklusi redoviti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Natana ne radi se o trudnoći. Ne umišljajte si.

Renejj21

Postovanje, iako sam dosta odgovora procito i dalje sam neiskusan i nesiguran jer sve sto vise i vise citam sve me vise zbunjuje.. pa bi objasnio svoju situaciju
Djevojka mi je imala zadnju menstruaciju 2.3. prije te je bila 2.2. Ona mi je govorila kako joj menstruacija bas nije tocna i da nezna koliko dana traje, po mom misljenju je 29,30 ili 31 dana. Odnos smo imali 18.3. i ako se ne varam to spada u plodne dane, odnos je bio nezasticen. Prije svega izlazila je sluz koju sam obriso ali znam da ona nije plodna. Predejakulata mislim da nije bilo jer je odnos trajao samo 4,5 minuta. Poslije odnosa sam ga izvadio i ejakulirao nakon 2,3 minute. I odma nakon odnosa je otisla da se plakne dole.
Da li ima potrebe uzimat pilulu za dan poslije i je li kasno? koliko steti pilula i kakve su nuspojave? Sljedeca menstruacija je ja mislim tek za 14,15 dana.. uzasno sam zabrinut i neznam sta da uradim.. nadam se brzom odgovoru i hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanome, nije bilo ejakulacije stoga ni ne treba pilula za dan poslije.

vesppuci

Trebala bi dobiti mengu za 5 dana. Ciklusi su redoviti.popila sam ellaone tabletu 36 sati nakon odnosa.danas sam primjetila crveno-smedji iscjedak na wc papiru.da li je to od tablete ili postoji mogucnost trudnoce.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoću je mala nakon popijene postkoitalne zaštite je mala.
Ali nije stopostotna zaštita.

vesppuci

Da se nadovežem na poruku iznad. Također su bili neplodni dani u vrijeme odnosa (1 na 2 dan poslije mjesečnice, tj 1.-2. ožujka, tableta uzeta 3.3.2014)
Mislite li da će menstruacija bit redovita ili ne, ako uopće dođe (a trebala bi nadam se)

vesppuci

Hvala a odgovoru, ali mozete li malo nesto reci o tom smeđem iscjedku, imala sam ga i prije ali bio je rijedak, sad sam zbrinutija zbog toga sto je puknuo kondom tokom odnosa, a po internetu pisu iskustva za ellaone da su neki čak i zatrudnili nakon uzimanja pa me malo detaljnje zanima o tom iscjedku, prestrašio me s tim da je menstruacija tek za 5 dana po rasporedu. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vespucci, doći će na vrijeme ili s kojim danom kašnjenja.

natana94

Poštovani,
23.2. Bio je nezasticen spolni odnos i 3 dana kasnije došla je menstruacija, trajala 4 dana. Odgovorili ste mi da nisam trudna i neka si ne umisljam.
Sada mi kasni 2 dana, osjećam bol u leđima, grudima i napuhnutost trbuha no trbuh mi je užasno napuhnut vec dulje vrijeme sto primjećujem jer sam mršava i nikad nije bio takav. Specifičnu bol u donjem djelu trbuha ko inače pred Men. ne osjećam.
Vas prošli odg me umirio no čitajući po forumu cure su dobivale men nakon odnosa i onda sljed mjesec ne i odg im je bio da je moguća trudnoća.
Imam li razloga za zabrinutost? Da li kasni zbog ogromnog stresa i prehlade il je ipak moguća trudnoća?
Napominjem da nakon tog 23.2. nisam stupala u nikakve odnose.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Opet vi sa istim pitanjem i istim problemom. Ako sumnjate u trudnoću, zašto ne napravite test?

Renejj21

Postovanje, u ovoj temi vec ima moj 1 post pa bi nastavio sa pitanjima koji su mi nejasni..
25.4. mi je djevojka dobila menstruaciju (nisam siguran da li je menstruacija). trajalo je oko 5,6 dana, .. jucer je dobila temperaturu 2.4. ( 38.8˚ )

Sad mi nije jasno posto sam nesto cito da su rani simptomi trudnoce krvarenje (lagano kapkanje) i povisena temperatura. Zamolio bi vas ako nije problem da mi objasnite ovo, hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

25.4. Još nije ni bio. Niste dovoljno koncentrirani.
Što sam prvi put odgovorovio mislim i sad. Lijep pozdrav.

ivancica555

poštovani! u veljači u prvom tjednu korištenja tableta logest, jednu sam zaboravila popiti, te sam imala nezasticen spolni odnos s ejakulacijom. zaboravljenu tabletu sam popila nakon dva ili tri dana zajedno sa onom tabletom za taj dan, da bi bi opet imala odnos bez ejakulacije u drugom tj uzimanja tableta. nakon potrošene kutije menstruacija je normalno nastupila. sad je travanj, i počela sam lagano krvariti 19.-og dana uzimanja tableta, no to je prestalo i u ovih 6 dana pauze, samo krvavi iscjedak, kao da ni neće bit menstruacije, niti imam ikakve simptome iste. n apominjem da logest uzimam 5 mjeseci te da sam imala 4-5 zaštićena odnosa od gore spomenutog dogadjaja u veljači. mogućnost trudnoće?

Renejj21

pardon, pobrko sam datume malo.. evo sa ispravkama

Postovanje, u ovoj temi vec ima moj 1 post pa bi nastavio sa pitanjima koji su mi nejasni..
25.3. mi je djevojka dobila menstruaciju (nisam siguran da li je menstruacija). trajalo je oko 5,6 dana, .. jucer je dobila temperaturu 2.4. ( 38.8˚ )

Sad mi nije jasno posto sam nesto cito da su rani simptomi trudnoce krvarenje (lagano kapkanje) i povisena temperatura. Zamolio bi vas ako nije problem da mi objasnite ovo, hvala unaprijed happy

jucer 3.4. joj je temp bila 39.9.

da li je to neka jaca viroza ili?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivančica dakako da se ne radi o trudnoći.