Moguca trudnoca

Sanika0212

Pozdrav!
Menstruacija mi kasni, danas tocno 20 danas. Odnos nam je nezasticen, ali pazimo uvijek. Napravila sam test, pokazalo je negativno. No medjutim, ja mengu jos dobila nisam. Pomalo sam u strahu da je test pogresno pokazao. Pred sam dolazak menge simptome pmsa nisam imala. Zadnjih dana, bole me jajnici, kao i prilikom odnosa, slabog sam apetita, ali nikakvih mucnina nemam. Mozda ujutro neke mucnine, ali tako mi je i prije znalo biti. Hranu ne odbijam zato sto mi ne odgovara, jednostavno ne mogu jesti. Mozda zbog stresa. Stolica mi je meka ili je uopce nemam. Kada sam u pmsu, grudi su mi nabrekle, imam bolove u donjem dijelu trbuha, ali sada od toga nista, osim bolnih jajnika i mozda grceva u zelucu, ali samo na tren. Toliko da nesto osjetim. Da li postoji mogucnost da sam trudna? Vrijeme je posjeti ginekologu? Sto bi mogli biti ako nije trudnoca u pitanju?
Hvala unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Uzroci stres, pcos, anovulacija, cista, upala itd.

Silvije13

Pozdrav, mene zanima jel moguca trudnoca ako smo odnos imali na 20. dan ciklusa, inace su joj ciklusi od 25-29 dana, hvala ( jel sapa daj dan u neplodn i jel potrebno uzeti hitnu kontracepciju) ?

veoma.zabrinuta22

Postovani doktore! Imam PCOS,i ponekad neredovne menstruacije. Medjutim,zadnja 3mj mi je bila redovna,tocno na 28dana. Sad mi opet kasni 3 dana,znam da nije neki veliki period za brigu. Ali mene zanima kolika je mogucnost trudnoce,ako sam zadnji mjesec imala 3 odnosa,s tim da su dva sa prezervativom,a jedan bez kontracepcije ikakve,osim prekida snosaja.I to u tjednu nakon menstruacije. Recite mi koliko je moguca trudnoca?Nemam nikakvih simptoma,osim sto su me nedavno jajnici zabolili,tupa bol,kao trudovi.Unaprijed hvala na odgovoru! Veoma samzabrinuta..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Silvije, ne treba vam postkoitalna zaštita.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Veomazabrinuta, šansa i nije velika jer nije bilo ejakulacije.