Moguca trudnoca?

Banger08

Dobar dan, imam pitanje za vas. Menstruacija mi kasni 3 dana, a imala sam odnos sa deckom u prosli mjesec zadnji dan menstruacije, koristili smo zastituu i zastita nije pukla i nijee ubacio skroz, da li je moguce da je doslo do oplodnje? Ali prije odnosa je bilo malo sperme na njegovim gacicama i on je stavio zastitu i obukao te gacice. I poslije skinuo i ubacio, pa jel moguce da su se spermije prenijele i jel moguce da je doslo do oplodnje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći.

-J-

Pozdrav. Menstruaciju u 4 mjesecu sam imala 25.4, u 5 mj 23.5 i sad mi kasni 3 dana. Od simptoma pmsa imam samo bol u grudima i nabrekle grudi, javio mi se neki rastezljivi prozirni iscjedak. Spolno sam aktivna no zasticena prezervativom, 3 puta bez prezervativa no bez svrsavanja. Inace mi nije kasnila do sad. Dali je to trudnoca ili? Kad da test napravim? Hvala. Lp

Banger08

Također imam problema sa jajnicima, pa jel moguce da je do toga i koliko ste sigurni da nije u pitanju trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

J napravite test već sutra. Bit će vjerodostojan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Banger odgovorio sam vam.