Moguca trudnoca

Mimi1993

Postovani, 23.07.2015. Imala sam pobacaj pomocu tableta tzv medikamentni pobacaj..bila sam na kontrolnom pregledu 2 tj poslije i sve je bilo u redu..
Ginekolog mi je rekao da ce sljedeca menstruacija doci 28 dana on dana pobacaja..sad je proslo 35 dana i zanima me sa li postoji mogucnost da sam trudna iako sam imala sve simptome pmsa?..(nervoza, osjetljivost, lagana bol u donjem djelu trbuha?..)

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudna ste jedino ako ste ovaj ciklus imali nezaštićen odnos. Normalno je da menstruacija kasni nakon pobačaja.

stels02

Postovani
Imala sam menstruaciju 6.6. normalno je trajala i imala je ono smede na kraju tako da sam 100% sigurna da je menstruacija.Problem je u tome sto me nakon nje ostalo boljet u donjem djelu trbuha,imala sam neko vrijeme bolove u ledima i oko bubrega,glavobolje,i potrebe za mokrenjem te je mokraca bila mutna,bijela,normalna zuta i neki put zelena.Imala sam 2 odnosa ali zasticena tako da se ne brin al trenutno stalno imam osjecaj mucnine.Molim vas dali se radi o upali ili sam trudna?Hvala na odgovoru

stels02

I takoder imam proljev

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom radi se o upali (vjerojatno mokraćnih puteva), a možda i enterovirozi. Preporučam bakteriološku analizu mokraće. Trudni niste.