Moguca trudnoca

Desesperada23

Postovani,

Tri dana pre nego da dobijem menstruaciju proslog meseca imala sam odnos sa deckom. Nakon toga normaln sam dobila, ali sad mi kasni menstuacija. Pa me zanim da li je moguce da je do oplodnje moglo da dodje u toku prosle menstruacije buduci da u periodu od tada do sada nisam imala odnose sa deckom?

Hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. O ostalim uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

stels02

Postovani
Na dan plodnih dana sam se igrala s deckom tako da je trljo nase polne organe i par puta stavio u mene ali nije ejakuriao. Sutra il prekosutra bi trebala dobiti mengu ali me samo bole sise ii imam opet onaj prozirno-bijeli rastezljiv i ljepljiv iscjedak. Zanima me dali ce menga doci ili sta to znaci?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom će nastupiti menstruacija.