moguca trudnoca

Prije dva mjeseca sam prvu put probala prst to je bilo dva dana nakon menge...nije stavio do kraja no mozda je na njemu bilo sperme jel moguca trudnoca? Kasni mi dva mjeseca no i prije je bila neredovna. Panicarim...hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća trudnoća. Vama savjetujem edukaciju prije nego što krenete s odnosima.

stels02

Postovani.
Imala sam ondos s deckom 26.5. nezasticen i ejakuriao je izvan mene i 100% je siguran da mu nije malo curilo u meni.E sad imam neredovite menstruacije i nikad neznam kad su mi plodni dani al sam sigurna da taj dan nisu bili...na kalendaru racumam ciklus 30 dana i po tome mi sad vec kasni 5 dana...od simptoma imam ovako bolove u donjem djelu trbuha tu i tamo,bol u grudima samo kad ih stisnem al nije jako kao kako se to opisuju u trudnoci,imam zelju za hranom veliku,dobila sam puno pristica i stalno sam zivcana al menstruacija ne dolazi i to me jako brine,takoder me i zna boljeti u predjelu maternice nakon mokrenja i boli me u predjelu desnog jajnika i ta se bol siri na maternicu kad se rastezem pa nemogu uspravno hodat i prosli tjedan sam par dana imala kremasti iscjedak a sada imam neki rastezljivi i kao zute boje pa se brinem.Bila sam pod stresom pocetkom zadnje menstruacije i izgubila sam bila apetit i bila sam u maloj depresiji zbog toga.Dali mislite dali sam trudna makar decko nije ejakuriao u mene.Za informaciju zadnja 2 cuklusa su mi bila 34 i 33 dana i zadnju menstruaciju sam dobila 2.5.
Unaprijed hvala na odgovoru

stels02

I jos bi dodala da nemam probleme s okusima i mirisima i ne smetaju mi stvari koje normalno koristim i ne gade mi se.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće je da se poremetio ciklus zbog hormonskog disbalansa i bilo bi dobro odrediti hormonski status. Ipak, za svaki slučaj učinite i test na trudnoću.