Kasnjenje menstruacije

Miss1234

Postovani, posljednju menstruaciju sam imala 26.10 sljedeca je trebala nastupiti 23.11 i nisam ju dobila, kasni mi vec 9 dana. Sa partnerom sam imala odnos u pocetku bez zastite (on je siguran da nije svrsio u mene) i nakon nekog vremena sa zastitom te je svrsio u kondom. Inace mi je menstruacija redovita. Posto sam student, imam dosta obaveza oko faxa, da li izostanak moze biti stres?

Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može biti fax i stres, no napravite i test na trudnoću.

12345k

Postovani doktore
Milim vas pomozite mi, menstruacija mi kasni jedan dan, inace nije bas uvijek redovna ali dosta sam prestrasena sto se tice tudnoce iako nikad nisam imala spolne odnose. Da bi se rjesila straha napravila sam test za trudnocu koji je negativan, ponavljam.. nisam nikada imala spolni odnos ali svejedno se bojim. Uvijek mi kasni kad su velike promjene vremena i velike vrućine a i bila sam nesto i bolesna pa moguce i zato.. samo mi recite je li to normalno.. osjecam neke pms simptome samo nikako ne dolazi

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako niste imali odnose ne postoji mogućnost trudnoće. Menstruacija će sigurno doći.