moguca trudnoca

kaca726

Pozdrav

Imala sam pre par sati odnos sa deckom sa kondomom, posle nekog vremena ga je skinuo i tako smo nastavili, s tim sto je svrsio po meni. Molim vas odgovorite mi da li treba da popijem pilulu za dan posle?

Menstruacije sam imala 1.1, 28.1, 23.2, 22.3

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ja ne mogu znati da li je bilo ejakulacije ili nije. Ako partner kaže da nije ejakulirao možete mu jedino vjerovati ili ne.

kaca726

Hvala na odgovoru. Popila sam escapelle za svaki slucaj

katy92

Postovani,
Zadnja menstruacija mi je bila 12.3; dijag. Su mi policisticni jajnici no menstruaciju zadnjih mjeseci dobivam bez ikakve th.nezasticene odnose sam imala 4,5,i6.4,decko je ejakulirao u mene,postoji li mogucnost za trudnocom(zeljenom).hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Katy postoji jer ovulacija kod pcosa se može ponekad pojaviti u čudnim dijelovima ciklusa.