Moguća trudnoća

Mladilav

Poštovani,
Imao sam odnos sa djevojkom prije 15ak dana. Odnos je trajao jako kratko, nekakvih 30ak sekundi. Nisam ejakulirao u djevojku. Prije nego smo započeli odnos, obrisao sam svoj spolni ud papirnatom maramicom. Međutim tada joj je na menstrualnom kalendaru pisalo, da su joj plodni dani.

Menstruacija joj kasni dva dana. Da li je moguće da je trudna?
Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom šanse za trudnoću su minimalne. No, ukoliko menstruacija ne nastupi u idućih 5 dana preporučam test na trudnoću.