Moguca trudnoca ili nesto drugo ?? molim vas misljenje

Taiva

Dragi doktore.
Trebam vase misljenje. Udana sam i suprug i ja ne koristimo zastitu. Radimo na bebi ali smo malo zbunjeni
Zadnju menstroaciju sam imala 10.10 inace mi je ciklus tocno 28 dana a menst mi traje min 5 dana. Medutim 10.10 mi je trajala jedan ipo dan i to puno manje nego sto inace krvarim. Nazvala sam ginekologinju zbog toga jer vec 10 godina mi nikada nije trajala krace. Rekla mi je da napravim test. ja sam napravila test 14.10 i on je pokazao negativno. Nakon toga sam primjetila da su mi grudi narasle. a donji dio trbuha kao da je nekako iskocio. Takoder inace imam potpuno ravan trbuh. Dali je moguce da sam prerano napravila test ili da je test nije nista pokazao jer je napravljen popodne i mozda razina hormona jos nije bila vidljiva.
Unaprijed Vam hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. No svakako ponovite test. Možda imate cistu na jajniku ili sl.