Bolovi reza od carskog

Rosita

Poštovani

Imala sam carski rez prije 3 godine. Prije 2 mjeseca su mi operirali slijepo crijevo i od te operacije imam bolove na dijelu carskog reza koji je točno ispod reza od slijepog crijeva i na tom dijelu je rez od carskog malo pomaknut prema gore. Je li moguće da je tijekom operacije slijepog crijeva došlo do nekog oštećenja tog reza od carskog koji je sada grbav na dodir unutra, a prije ga nisam nikad pipala i nije me prije nikad bolio. Kirurg kaže da je taj rez od carskog star i da mu nije ništa moglo biti i da me sve to područje može boliti mjesecima. Inače je oporavak od operacije slijepog bio produžen jer se rana bila inficirala. Nakon operacije carskog nisam imala nikakvih problema.
Hvala puno na odgovoru unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno su se stvorile priraslice od carskog reza i od nove operacije. Poslušajte svakako mišljenja kirurga.