Moguća trudnoća pettingom

Magsi123

Imam pitanje i jako je hitno. Imam 16 godina i nevina sam. Do sada nisam imala seksualni odnos s deckom no prakticirali smo petting. Uglavnom zadnjih pol godine ciklus mi je trajao negdje oko 32 dana. Zadnju menstruacije sam imala 24.8 a petting s deckom 16.9. Malo smo se zanijeli i da napomenem nije svrsio u blizini mene niti po meni. No međutim međusobno smo se zadovoljavali i bojim se da prilikom petting nije ostalo predejakuata na njegovim prstima jer je dirao penis i penisom je nekoliko puta prošao po vagini ali ni u jednom trenutku nije ušao. Menstruacije mi kasni 3 dana. Imam bolove u grudima no ono što me jako zabrinulo je čudna probadajuca bol u predjelu jajnika i maternice vec neprestano 3 dana. Mislila sam da ću dobiti no ti grcevi se razlikuju od onih u pmsu. Jako sam zabrinuta. Je li moguca trudnoća i što da napravim. Molim vas stvarno za odgovor. Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Pričekajte menstruaciju.