Trudnoća ili ne?

Tamara95

Poštovanje ! Nakon odnosa prije 1 dan pukao nam je kondom. Osoba nije svršla, ali je bila pri vrhuncu svršavanja. Odmah posle odnosa, prošlo je 9 h uzela sam tabletu elle one. Danas sam trebala da dobijem, međutim neredovne su mi menstruacije. Ono što osjećam jeste bol u grudima, mada sam osjetila i priie odnosa, samo što mi se pojačao bol. Je l se radi o trudnoći ili je u pitanju nadolazeća menstruacija?! Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Tableta koju ste uzeli je vjerojatno poremetila ciklus. Šanse za trudnoćom su samo teorija.