moguća trudnoćaa

natasa2388

Poštovani, menst ciklusi mi traju oko 24/25 dana. Zadnja mesntruacija mi je počela 14.07.2014 i imala sa nezastićen seks odnos sa ejakulacijom 7. dana mestruacije tj 20.07.2014. Nakon 70 sati sam popila ellaOne tabletu za 5 dana poslije nisam imala nikakve nuspojave niti krvarenja.Sledeci odnos bez zastite, ali sa prekiinutim snošajem sam imala 10. 08.2014 godine i trebala sam dobiti menstruaciju po mojoj racuniti 14.08.2014, medjutim nisam dobila. Radila sam test u subotu 16.08.2014 i bio je negativan ( sa popodnevnom mokracom), radila sam test taakodje 18. 08.2014 ( ponedeljak) sa jutarnjom mokraćom i takodje je bio negativan. Još nisam dobila, da li imam razloga za brigu i kada da ponovim test. Ne osjecam nikakve promjene, samo dosta stresa zbog kasnjenja. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kašnjenje je zbog pilule za dan poslije. Do sedam dana je normalno.
Ne radi se o trudnoći.

natasa2388

A sta ako bude kasnilo vise od 7 dana. Da li ima potrebe da se brinem zbog zadnjeg odnosa 10.08.2014 i ako sam 16 i 19.08.2014 god. uradila dva testa Uno koja su bila negativna

Lady30

Poštovani, ciklus mi traje u prosjeku 29 do 30 dana, zadnju menstruaciju sam imala 19.07., dakle kasni mi 6 dana. Imala sam nezaštićeni spolni odnos ali nikada nije ejakulirao u mene. Zanima me da li je moguće da sam ostala trudna? Napravila sam Clearblue test 3 dan od izostanka menstruacije. Unaprijed zahvalna na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lady što kaže test? Ako je negativan ne radi se o trudnoći.

azaleja3

Poštovani,
imala sam prvi nezaštićenispolni odnos 20.3.,a mjesečnica mi je završila 15.3.Znači dečko nije ejakulirao trajalo je svega 2,3 minute.Sad me zanima jel moguće da sam ikako ostala trudna.

Lijep pozdrav

Panicarrrr

Postovani,

Decko je dirao svoj polni organ i zatim je stavio prst 1cm u moju vaginu a svrsio je tek nakon 15 minuta od kad me je dirao po vagini i u njoj , da li postoji sansa za trudnocom? Nakon sto je svrsio nije me dirao. Pitala sam jos na jednom sajtu i tamo su mi rekli da postoji mogicnost i sad nzm sta da mislim

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana azaleja3, nema razloga za brigu. Na taj način trudnoća nije moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Panicarrr, nema šanse da na taj način dođe do trudnoće.

Panicarrrr

Cak i ako su bili dani ovulacije? Izvinite na ovolikom preterivanju,,ovo je poslednje pitanje.

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način ne može doći do trudnoće čak i ako je upravo tada bila ovulacija.

Aenaa

Postovani.. Menstruacijski ciklusi inace 24-26 dana.. Predzadnja menstruacija 26.02. Posto je ovaj mjesec dosla 27.03.,a ja sam inace jako veliki panicar,ujutru 27 sam uradila test,koji je bio negativan,i popodne prokrvarila.. Medjutim krvarenje je jako cudno,na uloscima skroz slabo,ali prilikom odlaska u toalet,na t.papiru dosta vise sa ponekim ugruskom.. Danas ima jos malo kao sukrvice.. Sinoc sam ponovo uradila test i ponovo negativan.. Da li je moguce da je ipak trudnoca?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sigurno se ne radi o trudnoći. Menstruacije ne moraju uvijek doći na vrijeme, niti moraju biti istog intenziteta i duljine trajanja.