Moguca upala lojne zlijezde?

rafaello

Postovani prije pola mjeseca sam primijetila sa desne strane klitorisa kao neku kvrzicu koja se nevidi golim okom nije otecena niti bolna i ukoliko diram.prstom moze se pomicati. Ukoliko stisnem kozu oko te kvrzice ona izgleda kao da je prist pun gnoja. Danas sam bila kod ginekologa i rekla mi je da mi je od trenja stimulacije ili spolnog odnosa najvjerojatnije to upaljena lojna zlijezda te neka pratim promjene i ukoliko se zavrveni i pocne izgledati kao mali cir neka dodjem i da ce u bolnici to prerezati. Moje je pitanje moze li se nesto zakomplicirati s tom lojnom zlijezdom i sto ukoliko to natekne pa u bolnici prrrezu to moze li se opet pojaviti i uzrokovati neke ozbiljnije probleme? Inace imam 18 godina.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do nikakvih ozbiljnijih problema s lojnom žlijezdom. Poslušajte savjet ginekologa.