moguce ili ne?

nika94

dobar dan,
ja sam imala odnos 8.2,zatim sam dobila redovno mjesecnicu 18.2,zatim 15.3,i zatim 10.4...je li moguce da sam trudna iako je redovan ciklus?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

nadam se da cete mi moci odgovoriti, menstruaciju sam imala 19.01, pa sam dobila 21.02, pa sam dobila 23.03, dakle ciklusi mi traju vise od 30 dana, odnos sa deckom sam imala 31.03 tj.zadnji dan menstruacije pa 04.04, oba odnosa su bila ne zasticena, bio je prekinut snosaj,dakle decko nije svrsio u mene, 31.03 je svrsio na moj spolni organ, a 04.04 u maramicu,04.04 smo imali 2 puta odnos,stim da smo se poslije prvog odnosa istusirali, i decko je urinirao, dakle moje pitanje je da li mogu ostati trudna? imam neke mucnine i grudi me jako bole, a trebala bi dobiti tek oko 25-tog, nadam se da mi mozete pomoci. hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odnosi tijekom plodnih dana bez zaštite, opetovani, dakle šansa za trudnoćom postoji ali ne mala pošto nije bilo ejakulacije.

dakle mala je sansa za trudnocu? hvala vam na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je. Molim.

Postovani, zadnja mensrracija mi je bila 27.11, imam policisticne jajnike I povisen insulin menstruacija mi ponekad kasni. Imala Sam nezasticen odnos 08.12, svrsio je van mene ! Kolika je verovatno da ostanem trudna
Hvala unapred

Emma25

Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala 18.11. , a zadnji odnos 28.11., slijedeću bi trebala dobiti sutra 16.12. Inače mi je ciklus prilično redovit,od 27 do 29 dana, no u petak 12.12. prilikom brisanja nakon mokrenja sam primjetila lagani crvenkasti trag na papiru i to mi još uvijek traje, znači samo kad se obrišem, na ulošku nema ništa. Imala sam i lagane grčeve petak i subotu, jučer i danas ništa. Pravila test u subotu, ništa,da bi ga jučer ponovno pogledala vidi se slabi plus. Grudi su mi bolne i imam stalan osjećaj kao da temperaturu imam, iako toplomjer prikazuje 36,5,danas 37. Da li postoji mogućnost trudnoće ili je možda šta ozbiljnije? Unaprijed hvala na odgovoru, lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

0507 pa kolika bi šansa bila ako nije bilo ejakulacije u rodnici? Što vi mislite?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ema prema opisanom ne radi se o trudnoći. uskoro će menstruacija.

Predpostavljam skoro nikakva?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

Hvala na strpljenju I odgovorima! Svako dobro

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Postovani imam jos jedno pitanje, odnosno problem. Pojavio mi she smedj iscedak pomesan sa krvi, i juce sam imala bolove u desnom jajniku! da li treba da se zabrinem I uradim test ili je ovo odraz polucisticnih jajnika! Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Previše stanja i bolesti rezultira vašim simtomima.
Posjetite ginekologa.