mogućnost menstruacije

j22

Dobra večer,
poštovani doktore imam jedno pitanje...imala sam spolni odnos sa svojim deckom za vrijeme menstruacije, i njemu je puko kondom...popila sam tabletu za dan poslije,ali nakon toga imali smo nezasticeni spolni odnos...menstruacija mi je trajala 5 dana duze nego inače(trajala je 13 dana) i sad mi kasni vec 8. dan..inace nemam redovitu mentruaciju,dolazi između 28-32 dan. zanima me kolka je mogucnost trudnoce i trebam li se zabrinuti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. Čemu pilula za dan poslije tijekom menstruacije ako su vam ciklusi redoviti??

j22

tabletu sam popila jer je svrsio u mene, a poznata mi je činjenica da se i za vrijeme mentruacije može zatrudnjeti

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kod redovnog ciklusa menstruacija je neplodan dan.