Mogućnost trudnoće

lipa

Poštovani,

dana 30.12.13 dobila sam menstruaciju. Sa suprugom uglavnom prakticiram zaštićen odnos (kondomom) obzirom da, prema riječima mojeg ginekologa zbog visokog tlaka nije uputno koristiti kontracepcijske pilule. Suprug i ja imali smo nezaštićen odnos 31.12. pri kojem nije svršio u mene već malo kasnije izvan mene. Obzirom da već puna dva tjedna osjećam napetost i nabreklost grudi moje je pitanje da li je moguće da sam ostala u drugom stanju na taj način? Napominjem da moji ciklusi variraju od 25-29 dana.

Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru i izdvojenom vremenu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije u rodnici onda se ne radi o trudnoći.

snjeza29

Ljepi pozdrav. Malo sam u nedoumici,želimo trudnoću,odnose smo imali u plodne i ne plodne dane. Imam bolove u donjem djelu leđa,obično ih imam i kad trebam dobiti menstruaciju,ali manje boli nego sad. Danas ili sutra trebam dobiti,danas na papiru blagi roskasti trag se pojavio,postoji li mogućnost trudnoće? Hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da ne. Svi simptomi nadolazeće menstruacije su tu.