mogućnost trudnoće

abogoev1

poštovani zadnju menstruaciju sam imala 16.6. koristimo se metodom prekinutog snošaja ,menstruaciju još nisam dobila,inače nema druge simptome osim bolove kao pred menstruaciju već par dana.test za trudnoću sam radila 19.7 da li je to još rano za rezulate,inače je bio negativan.kakve su šanse za mogučnost trudnoće.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije prerano. Ne radi se o trudnoći.

Buhtlica

Poštovani,

zadnje menstruacije sam imala 31.05. - 05.06., 30.06. - 05.07. Odnose sa mužem sam imala 14. i 22. dan ciklusa ovaj mjesec. Može li se zatrudnjeti 10 dana prije iduće menstruacije? Recimo jučer sam osjetila probadanje lijevog jajnika, danas osjetim samo laganu težinu u donjem dijelu stomaka. Je li moguće da mi je jučer bila ovulacija s obzirom da takve simptome uvijek imam kad mi je ovulacija ili su ovo simptomi nadolazeće menstruacije ili...?
Hvala na odgovorima...

Lijep pozdrav želim!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nadolazeće menstruacije prije.

tina56

13 dan ciklusa imala sam nezasticeni odnos. Trajao je oko 2 minute. Partner je izvadio i nakon 10-15 sekundi svrsio uz "pomoc ruke". Zanima me je li predejakulat izasao dok je bio u meni ili kada je rukom? Razumijem da predejakulat izlazi neposredno prije ejakulacije, ali zanima me vremenski koliko? I kolike su sanse za trudnoću?
Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće. Ne brinite.

tina56

Hvala vam, ali za svaki slucaj sam uzela Ellaone tabletu jer nismo mogli biti 100% sigurni happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.