Mogucnost trudnoce

bobica97

Zadnju mjesecnicu sam imala 23.5. I uglavnom ih imam na 32 dana. 13,14,15.6. Na dnevnom ulosku sam imala braon, rastegljv sekret i stomak me je boleo kad da cu dobiti svaki cas. Od 15.6. Vise me ne boli stomak i ne ide mi ta sluz. pre nedelju dana sam popila caj od nevena na prazan stomak za izazivanje mjesecnica, a nikada do sada nisam pila na prazan stomak i povratila sam... Mnogo se plasim trudnoce. Nikada nisam imala spolni odnos, decko i ja smo se samo zadovoljavali prstima... dojke su mi se malo povećale i postale su teže ali me ne bole,juce mi je isao grudvast, beo iscjedak .. da li je to PMS ili trudnoca ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne morate brinuti oko trudnoće ako niste spolno aktivna. Smetnje koje navodite česte su pred menstruaciju.