Mogucnost trudnoce

krava2

Zadnja menstruacija u sedmom mjesecu. Imala sam nekakv odnos decko je svrsio na ulazu u vaginu(nije ga gurnuo do kraja) zadnji dan menstruacije. Sad mi kasni tjedan dana a test negativan. Sta da radim?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekajte još nekoliko dana da nastupi menstruacija.

iva420

Postovani
Zanima me postoji li mogucnost trudnoce u ovom slucaju ?
Naime zadnju menstruaciju sam imala 19.08. koja je trajala 6 dana. " Spolni" odnos sam imala sa 02.09. na 03.09.,a pod navodnicima je navedeno jer je momak usao do pola u mene na 1-2 minute. Ejakulacije nije uopce bilo,a rekao je da nije bilo ni blizu. Takoder nije ejakulirao ni taj dan prije odnosa,a ni nakon. Ciklusi mi dosta variraju,ali u zadnjih pola godine menstruacija je prosjecno dolazila na 34.dan. Po kalendaru pise da je bio pocetak plodnih dana,a menstruacija treba doci uskoro. Takoder sam par dana nakon osjetila bolove u desnom jajniku sto je upucivalo na ovulaciju.
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji šansa za trudnoću.