Mogucnost trudnoce

Lolaaaa12345

Postovani doktore! Imala sam za vrijeme plodnih dana uzastopne odnose bez zastite, no decko nije ejakulirao u mene. Vec je nakon svakog odnosa oprao spolni organ. Trebala sam dobiti mjesecnicu prije dva dana, znam da trebam jos pricekati i da je rano za test. Od mogucih simptoma trudnoce samo su mi grudi natecene i bradavice me jako bole, no znam da to moze biti i simptom pms-a
Zanima me kolika mogucnost da sam trudna postoji?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kod opetovanih odnosa postoji šansa za trudnoćom. Kasni vam menstruacija i nije rano da napravite test na trudnoću.