Računanje plodnih i neplodnih dana

Maja556

Poštovani, tek sam nedavno stupila u odnose te još uvijek imam nekih nejasnoća oko određivanja plodnih i neplodnih dana. Ciklusi mi uvijek traju 26-29 dana te me zanima koji dani su mi tada plodni, a koji ne? Dečko i ja uvijek koristimo zaštitu te ovo nećemo nikad primjenjivati, samo me zanima podatak. Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prevrtite pitanja na forumu gdje sam pobliže opisao više metoda izračuna. Ne mogu se ponavljati na svakoj strani .