Mogucnost trudnoce?

AnaSocan

Moja mentruacija se razlikuje od mjeseca do mjeseca nekad kasni par dana nekad rani,ali nikad vise ili manje od 7 dana. Imala sam spolni odnost bez zastite 04.09. svega par minuta nakon toga je pravilno stavljen kondom,svršio je u kondom kada je bio u meni. Menstruaciju sam imala 12.09. koja je uredno prosla i trajala 7 dana. A sada mi menstruacija kasni i imam bolove u donjem djelu trbuha,bolove u leđima,ponekad mucninu tjekom dana ali nije pojacana, peckanja u podrucju vagine, iscjedak bijele boje,i ucestalo mokrenje, proljev. Je li moguce da sam trudna,ili samo neka upala?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna, jer ste nakon toga imali menstruaciju. Prije da se radi o upali.