Mogucnost trudnoce

Bibila342

Postovani
imala sam odnos u plodnim danima 27.10 sa kondomom i partner i ja smo sigurni da kondom nije pukao provjerili smo par puta, ovulacija 29.10 jednom smo imali zasticeni odnos kondom nije pukao. 3.11 zasticeni odnos kondom nije pukao s tim da je 3.11 usao u mene bez kodnoma na svega 3 sekunde i izvadio i prstima je malo trljao. Mene zanima da li sam mogla ikako zatrudniti ako sam sva tri puta imala zasticeni odnos i pritom kondom nije pukao. Ne pijem kontracepcijske pilule i menstruacija mi je svaki mjesec redovna, ovaj mjesec moram dobiti 12.11 za par dana, nemam nikakve simptome trudnoce jedino da su me grudi 2 dana boljele ali mislim da je to sve jer sam u PMSu. Molim vas ako mi mozete odg samo da se smirim jer najvecu sumnju imam jer je to bilo u plodnim danima. Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom nema nikakve šanse da bi moglo doći do trudnoće.