Mogucnost trudnoce, hitno trebam odgovor!

Veronikaa1403

Pozdrav. Koristim kontracepcijske pilule 'Qlaira' . Medjutim, jednu sam slucajno preskocila. Imam sve simptome trudnoce, i zato se bojim. Menstruacija mije kasnila tjedan dana, a kroz period kad sam koristila tablete uvijek je bilo nekog crvenog 'iscjedka'. Sada kad sam napokon 'dobila' nije menstruacija kakva treba bit. Premalo izlazi, skoro nikako, ne boli me, a inace bi bolio stomak. Imam velike mucnine, promijene raspolozenja, stalno jedem. Molim vas, pomozite mi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću, premda mislim da se ne radi o istoj.