Molim vas, odgovorite mi hitno.

Brinetaaa123

Poštovani, molim vas pomozite mi.
Dečko i ja smo 26.05. i 28.05. imali spolne odnose bez zaštite. Prvi dan posljedne menstruacije bio mi je 19.05. Menstruacija mi je redovita i ciklus mi traje 28 dana. Već dva dana imam po cijeli dan mučnine, nisam povraćala, al kao što sam već napisala imam jake mučnine koje traju cijeli dan, vrtoglavice, maglilo mi se pred očima te osjećam bol u jajnicima cijeli dan. Vrlo često sam danas išla na toalet što mi je bilo jako čudno s obzirom na to da nisam pila previše tekućine. Zanima me vaše mišljenje..postoji li kakva mogućnost da sam trudna? Mislim da je malo prerano za test ili? Puno hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnose malo prije plodnih dana. Mogućnost trudnoće postoji (ako dođe do ranije ovulacije), ali za test kao i za simptome trudnoće (koje navodite) je još prerano.