Molim vas pomoc..

gap

Postovani doktore,dali mogu ostati trudna ako sam imala nezasticeni odnos s prekinutim snosajem u vrijeme menstruacije bio je zadnji dan(5.) i nakon toga mi vise nije curila krv.Inace su mi menstruacije svaki mjesec redovne.Isto tako mogu li zatrudniti ako dode do odnosa u plodnim danima al na 10 sekudni,bez zastite i nije doslo do ejakulacije.? Hvala na odgovoru, lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

Ana001

Postovani,meni je menstruacija nastupila sat dva poslije zadnje popijene bijele tablete.Inac nastupi ujutro ili navecer prije zadnje bije tablete.Trajala je kao inace od cet do pon. Ali koliko ja znam ona bi trebala nastupit poslije druge ili treba.Pa me zanima dali je sve redu ? Jer sam cula za te neke laznemenstruacije ali meni je menatuacija nastupila malo kasnije al otprilike u jednakom intenzitetu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vidim probleme kod vas. Imate menstruaciju i vaše konstatacije su krive.