mycoplasma genitalium

nikkka

Poštovani doktore,

radila sam cb-e i nađena mi je mycoplasma genitalium. Do zaraze je došlo krajem 4.mj. a cb je rađen prije 3 tjedna. Doktorica mi je propisala Sumamed (1. dan 500 mg, 4 dana 1 x 250 mg). Primijetila sam da su mi prestale mučnine i nemam više temperaturu, ali i dalje osjećam bol u zdjelici zbog koje imam potrebu za čestim mokrenjem. Urinokulutra je sterilna. Jučer sam uzela posljednju dozu. Zanima me da li trebam još pričekati da Sumamed djeluje ili da odem doktorici i da joj kažem da bolovi nisu prestali.
Hvala Vam na pomoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se na kontrolni pregled svakako.

nikkka

Oprostite, nisam bila jasna u svom pitanju. Kontrola mi je za mjesec dana i svakako cu otici. Ono sto mene brine je to sto bolovi nisu prestali a popila sam cijelu terapiju. Trebam li pricekati jos da Sumamed djeluje na bolove ili da odem doktorici prije nego sto je zakazana kontrola i da joj kazem da bolovi nisu prestali? Mozda ce mi propisati jos neku dodatnu terapiju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otiđite prije ako i dalje imate smetnje.