nadolazeca menstruacija

ja657

Poštovani doktore! Moja menstruacija me u zadnje vrijeme pocela zezati u smislu da sam prije uvijek dobivala 20 i nekog u mjesecu, a u 3. mjesecu sam dobila 29. i trajala je do 3.4. sljedeca je bila 2.5 i trajala je do 7.5. Po mom kalendaru pise da bi sljedecu trebala dobiti 5.6. U vrijeme plodnih dana imala sam odnose sa kondomom i jedan bez, ali bez ejakulacije i tada i prije samog odnosa tog dana. Ne znam da li se naslo one prozirne tekucine na kondomu koji put u kojoj bi u teoriji moglo biti zaostalih spermica ili nije, s obzirom da smo imali vise odnosa dnevno. Prije nekih tjedan dana sam dobila pristice, vec nekoliko dana su mi bolne grudi, imam grozne promjene raspolozenja i cesto mokrim, pogotovo prije spavanja. Ne znam kada su me zadnji put tolko dugo grudi bolile, ali samo na neki jaci stisak. Prije jedno mjesec i pol dana sam pila antibiotik i sad sam na dnevnom ulosku primjetila nesto zelenkasto i znam, zbog toga cu ici na pregled uskoro. Sad, moje pitanje je da li da ocekujem menstruaciju po tom ocito novom rasporedu ili je moguce da je doslo do oplodnje? Hvala na odgovoru.

ja657

Joj i zaboravila sam spomenuti da su mi bradavice drugačije, tamnije, ispupcenije... A tako nikad nisu
bile

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanome mislim da se ne radi o trudnoći. Menstruacija će vam doći u očekivano vrijeme.

ja657

Strah me da se radi o laznoj mozda.

ja657

Postovani, oprostite sto Vas gnjavim. Moja menstruacija je ipak dosla i to 3.6. Znaci dan nakon mog pitanja ovdje. Dva dana je bila ok i normalna i sve skupa,jucer nesto slabija, a danas na 4. Dan je uopce nema, a inace mi je 4. Dan kaos! Ni ne boli me ni nista nista. A ova dva dana sto je bila bili su i ugruaci i sve normalno. Ne znam zasto je sad tako kraca i manje obilna nego inace?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vidim problem kod vas. Imali ste menstruaciju.