Svrbez

rafaello

Postovani, imam 17 godina i zadnju mjesecnicu sam imala 17.5. Jucer, 3.6. sam imala spolni odnos i par puta je.malo teze usao jer sam bila suha. Navecer nakon toga me malo svrbilo oko ulaza u vaginu, a danas me jace svrbi na stijenkama vagine sa lijeve i desne strane i kad pogledam, tamo je malo crveno i kao da sam se porezala i nadrazena je koza. A oko rupe kod ulaza u vaginu je nesto malo bijelog, nije ljepljivo, nike grudasto nego kao da je netko natopio papirnati rucnik i prekrio mi kozu time. To me ne smeta, nego ta svrbez i nadrazenost. Sto bi to moglo biti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno od iritacije ili gljivične upale. Mažite Canesten kremom izvana par puta dnevno mjesta koja vas svrbe.

rafaello

Doktore, sve to bijelo sto mi je bilo kod ulaza u rodnicu je nestalo i dosta toga sam i izmokrila. Medjutim, svrbi me dok sam u pokretu i dio unutarnje strane velikih usana i male usne je pocrvenilo. Mislite li i dalje da je to gljivicna infekcija i trebam li kupiti canesten?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako, mažite Canestenom.

rafaello

Opet novi problemi. Danas kad sam se isla pomokrit iz mene je izasao bijeli sirasti njok. Je li to znaci ozbiljniji problem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte Canesten vaginalete kroz tri večeri.