nakon laparoskpije

anaje

molim vas, vasa znanja i iskustva, odnosno imam li razloga za brigu?
obavljena mi je laparaskopija prije 8 dana i tek sam jucer pustena iz bolnice.
odstranjen mi je miom na vanjskoj stijenci maternice i cista vagine - uspjesno.
na odjelu sam bila duze no ostali, koji su takodjer puno bolje podnijeli operaciju i gotovo skakutali vec dan nakon, sto ja ni sad ne mogu.
problem mi je pogotovo mokrenje, ne osjecam peckanje i sl. vec fizicki mi je katastrofalno tesko mokriti i strah me da nije sto s mjehurom kad za mokrenje moram sjedit, drzat stomak, pa cak se malo dignut na noge jer mi ne curi inace. takodjer temperatura mi stalno oscilira od 36,5 ujutro do 37,6 u bolnici tih tjedan dana, a sada je tokom dana stalno 37 i 37,1.
nalazi krvi a i tkiva su u redu.jos tesko hodam i boli me i ne mogu se uspraviti. mozda jednostavno drugacije podnosim cijeli zahvat,ali kad boli boli a da ne boli ne bih se zalila.
molim vas bilo kakav savjet.

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Najpošteniji odgovor bio bi da porazgovarate s liječnikom koji Vas je operirao. Sve ostalo bilo bi neozbiljno nagađanje.