slabo krvarenje kao znak trudnoće?

shakespeare

možete li mi reći kolika je vjerojatnost da se sperma prenese prstima u rodnicu i da dođe do oplodnje? pitam jer mi je 21. dan ciklusa i primijetila sam slabo smećkasto krvarenje sa žilicama, pa se bojim da je to možda neki znak trudnoće, a prije nekoliko dana se dogodilo to sa spermom i prstima. inače imam redovite cikluse od 30 dana i ponekad krvarenje usred ciklusa, ali nikad te jačine kao danas sad sad sad

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Ukoliko je ovo jedini kontakt sa sjemenom tekućinom u ovom ciklusu, ne očekujem trudnoću.