Nakon pregleda

Niko0616

Poštovani, u utorak sam bila na prvom ginekoloskom pregledu. Napravljen mi je papa test i ultrazvuk. Isti i sljedeći dan sam imala iscjedak, koji je vise izgledao kao sitni sirasti ugrusci zuckaste boje, i pretpostavila sam da mi to samo tijelo izbacuje gel koristen na ultrazvuku. Ali danas je vec treci dan i jos uvijek imam taj sirasti iscjedak koji je poprilicno neugodnog kiselog, pomalo alkoholnog mirisa (prvi dan nije bilo nikakvog mirisa) i svrbi me. Da li je to zbog tog gela ili je nesto drugo u pitanju? Do sad nikad nisam imala nikakvih problema niti sam imala odnose nakon pregleda

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o nikakvom gelu. Radi se o gljivičnoj upali rodnice i vanjskog spolovila.
Savjetujem da otiđete u apoteku i zatražite Plimycol vaginalete i kremu.

Enna123456

Postovani,
Nakon kasnjenja menstruacije 5 dana, vadila sam betu koja iznosi 0.100. Jos nisam dobila i vec 4 dana pijem dabroston. Ginekolog mi preporucio kontrolu za 10 dana.. dal sam trudna?

Niko0616

Hvala na odgovoru
Ali mozete li mi reci kako to da sam i roku sat-dva od pregleda dobila infekciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ena niste trudna. Nastavite dalje s duphatonom prema preporuci vašeg ginekologa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niko infekcija je postojala i prije i nema veze s pregledom.

Enna123456

Doktore hvala na odgovoru.. samo me zanima jos dal je normalno da vec drugi dan imam skroz svijetlo rozi iscjedak a menstruacija se ne pojavljiva(ako ne postoji trudnoca), i dal sad da prekinem piti dabroston il tek kad pocne obilnije krvarenje? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tek kad počne obilnije krvarenje, tada ga prekinite.