nakon trudnoće

martica

rodila sam prije dva i pol mjeseca završilo mi je normalno krvarenje prije dva tjedna ali otada svaki par dana imam dvodnevne smećkaste iscjedke još nešto dali povišeni jetreni enzimi mogu ikako biti povezani sa tium

Miro Šimun Alebić, dr. med.

kako nema točke i zareza ne znam da li ste rodlili prije dva mjeseca ili ste prije vda mjeseca krvarili molim malo interpunkcijskih znakova makar one neophodne