Nalaz krvi

Amna22

Dvije sedmice nakon nezasticenog odnosa sam radila nalaz krvi i uzorak beta HCG-a je 4,5 pa me interesuje je l' to znaci da nisam trudna?

Pored toga me zanima da li macmiror vaginalete mogu negativno djelovat na kondom i ako da koliko dana bi trebala sacekat nakon koristenja da ne bi nekim slucajem doslo do ostecenja kondoma?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do oštećenja kondoma. Ne radi se o trudnoći.