napuhnutost donjeg dijela trbuha

leptirica20

Poštovani doktore, posljednji odnos imala sam 7.6 (prekinuti snošaj), dan poslije dobila sam menstruaciju (koja je bila obilna kao i obično i trajala 6-7 dana...ciklusi su mi inače redoviti, 28 dana sa odstupanjem 3 dana više ili manje) zatim je uslijedio smeđi iscjedak koji je trajao oko tjedan do tjedan i pol dana.. otprilike 5 dana prije sljedeće menstruacije napravila sam test za trudnoću koji je bio negativan... uslijedila je i sljedeća menstruacija 10.7 koja je trajala 6 dana ali nešto slabijeg intenziteta (poslije je opet uslijedio iscjedak)... te sam odlučila otići kod ginekologa koji mi je rekao da se radi o blažoj upali te sam dobila plymicol i vagisan vaginalete koje trenutno koristim...mene sada brine zašto mi je donji dio trbuha poprilično napuhnut (jer mi se to prije nikad nije javljalo)... smatram da se ne radi o trudnoći, pa bih Vas zamolila za stručno mišljenje, jeli to uzrokovano upalom ili nečim sasvim drugim?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ako ste bili kod ginekologa ne trebate se brinuti.

leptirica20

zahvaljujem se na odgovoru i imala bi još samo jedno pitanje.. je li normalno da se nakon korištenja vaginaleta javlja rozi pa narančasti pa krvavi iscjedak (ali ne tokom cijelog dana već na momente)??
srdačan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je.